wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

 

ANEKS NIERUCHOMOŚCI

ul. Słowackiego 5/2
85-008 Bydgoszcz

 czynne:
pon.- pt.:od 9.00 do 17.00
w sobotę od 10.00 do 13.00

kom. +48 505 541 369

 

e-mail: info@aneks-nieruchomosci.pl

 
 
 
 

 

 

 

Kredyty

A | A | A

Kredyt hipoteczny.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy i naszego doświadczenia podczas podejmowania wstępnej decyzji o wyborze bankowego produktu hipotecznego.

Niezależnie od tego w jakiej wysokości bierze się kredyt oraz od tego czy jest to pożyczka na zakup nieruchomości czy też kredyt mieszkaniowy przed zaciągnięciem zobowiązania finansowego w banku powinniśmy zapoznać się z rankingiem kredytów hipotecznych. Najlepiej jeśli będzie to ranking z niezależnego źródła. Absolutnie nie sugerujmy się tylko informacjami, które znaleźliśmy wyłącznie na stronie danego banku. Im więcej mamy informacji, im więcej poznamy ofert kredytowych, tym lepiej.

Porównując poszczególne oferty banków należy zwrócić uwagę na takie elementy, jak: wysokość rat, jak najbardziej korzystne oprocentowanie (to oczywiste, że im mniejsza marża, tym lepiej), ewentualne dodatkowe obciążenia, całościowy wykaz kosztów, poszukajmy ofert promocyjnych. Popytajmy o opinie o danym banku wśród znajomych, przejrzyjmy informacje na portalach internetowych. Warto zastanowić się nad tym, czy korzystniejszym rozwiązaniem jest dla nas wzięcie pożyczki w złotówkach, czy też może kredytu w obcej walucie.  Nie decydujmy się pochopnie.  Pamiętajmy, że pośpiech nie jest dobrym doradcą. Przed wzięciem kredytu na najmniejszą choćby sumę powinniśmy zasięgnąć rady profesjonalisty. Tylko wtedy mamy pewność, że wybierzemy dobrze, a co najważniejsze, że nie zostaniemy przez naszego kredytodawcę oszukani.

Jeśli masz ochotę możesz się umówić u nas w biurze lub w dowolnie wybranym miejscu na spotkanie zupełnie bezpłatne, na którym dowiesz się od profesjonalnego doradcy w którym banku jest dla Ciebie najkorzystniejsza oferta.

Zapraszamy.

Kontakt w sprawie kredytu:


biuro@aneks-nieruchomosci.pl

lub telefonicznie: + 48 505 541 369

                                                   


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem