wyszukiwarka

v

Dane kontaktowe

ANEKS NIERUCHOMOŚCI

ul. Słowackiego 5/2
85-008 Bydgoszcz

 czynne:
pon.- pt.:od 9.00 do 17.00
w sobotę od 10.00 do 13.00

kom. +48 505 541 369

e-mail: info@aneks-nieruchomosci.pl

Praca

A | A | A

Pilnie poszukujemy:

Agenta Nieruchomości

Obowiązki:

 Do zadań agenta nieruchomości należą czynności mające na celu doprowadzenie do transakcji sprzedaży / wynajmu nieruchomości. Wyszukiwanie i przyjmowanie ofert, prezentacja oferowanych nieruchomości, oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

 Forma zatrudnienia:

 umowa agencyjna

 Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • obsługa  komputera  (pakiet Office, Outlook Express, internet)
  • uczciwość
    mile widziane:
  • doświadczenie w branży nieruchomości
  • własna działalność gospodarcza
  • licencja zawodowa lub studia w zakresie nieruchomości
    Osoby zainteresowane ofertą, proszę o przesłanie CV z załączoną fotografią oraz opisem doświadczenia w sprzedaży nieruchomości na adres

e-mail:  biuro@aneks-nieruchomosci.pl  lub kontakt telefoniczny tel. 52 349 33 45 lub 505 541 369

Agenta Nieruchomości (do pozyskiwania ofert na terenie Fordonu i okolic)

Obowiązki:

 Do zadań agenta nieruchomości należą czynności mające na celu doprowadzenie do transakcji sprzedaży / wynajmu nieruchomości. Wyszukiwanie i przyjmowanie ofert na terenie Fordonu i okolic, prezentacja oferowanych nieruchomości, oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wynagrodzenie:

prowizyjne

 Wymagania:

  • obsługa  komputera (pakiet Office, Outlook Express, Internet )
  • miejsce zamieszkania Fordon lub okolice

licencja zawodowa lub studia w zakresie nieruchomości

Osoby zainteresowane ofertą, proszę o przesłanie CV z załączoną fotografią oraz opisem doświadczenia w sprzedaży nieruchomości na adres e-mail:  biuro@aneks-nieruchomosci.pl  lub kontakt telefoniczny tel. 52 349 33 45 lub 505 541 369

Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony

rozumiem